Investimet

Kėtu do tė mund tė merrni informacionet qė ju duhen pėr tė menaxhuar mė sė miri dhe nė mėnyrėn mė tė sigurt dhe tė besueshme kursimet tuaja me anė tė depozitave tė ndryshme apo mėnyrave tė tjera te investimit.