Llogaritėsi i Depozitės

Lloji i depozitës
Lloji i monedhës
Shuma
Periudha
  ditë  
   
 


Pėr ēdo pagesė interesi qė i bėhet Klientit, Banka do tė mbajė pėrqindjen e tatimit nė burim tė miratuar me ligj dhe tė aplikueshme nė momentin e kryerjes sė pagesės.

Norma e interesit eshte 0.2% me e larte nese depozita hapet ne Degen "Internet"