Prima eXtra Bonus

PROGRAMI I BESNIKËRISË EXTRA BONUS

BKT në bashkëpunim me një rrjet të gjerë tregtarësh sjell për kartëmbjatesit e kartave Prima, Programin e Besnikërisë Prima eXtra. Nëpërmjet këtij programi fitohet bonus për çdo blerje dhe njëkohësisht mund të blihet edhe me pikët e fituara në çdo një nga tregtarët partnerë. Sipas marrëveshjeve të kryera me pjesën më të madhe të tregtarëeve, eXtra Bonus i përcaktuar përfitohet gjatë blerjeve të plota me kartën e kreditit Prima. Gjithashtu dhe në tregtarë të ndryshëm, eXtra Bonus përfitohet si në blerjet e plota, si në blerjet me këste.

Tani ju mund të fitoni edhe duke shpenzuar!

Përveç pikëve bonus, çdo blerje që do të bëni në POS-et e BKT-së, mund të jetë falas. Çdo POS i BKT-së është një pikë blerje me fat që nxjerr një fitues çdo ditë falë llotarisë së përmuajshme Prima Falas.

Mos harroni që karta Prima në xhepin tuaj nuk është vetëm një mjet pagese, por financuesi juaj për të gjitha dëshirat për blerje, edhe me këste. Ju mund të përfitoni bonus nga Prima Extra edhe për blerjet me këste.

Akoma nuk keni kartën tuaj Prima?! E vetmja gjë që duhet të bëni është aplikimi nëpërmjet faqes tonë të internetit ose të shkoni në degën tonë më të afërt.

Tashmë ju mund të ndani avantazhet e Prima eXtra edhe me të afërmit tuaj. Ju mund t’u ofroni bashkëshortit/es, fëmijëve mbi 16 vjeç ose miqve tuaj kartën shtesë Prima. Zotëruesi i kartës shtesë nuk ka nevojë të jetë në marrëdhënie pune, madje mund të jetë edhe student. Për kartën shtesë ju mund të vendosni një limit përdorimi më të vogël sesa limiti i kartës suaj.

Për t’u njohur me të rejat dhe ofertat tona më të fundit, mbi mundësitë e Prima eXtra, mund të na ndiqni nëpërmjet Web-it, reklamave dhe rrjeteve sociale.

 

Partnerët eXtra Bonus

Sektori Emri i Tregtarit Përqindja e Bonusit
Agjensi udhetimesh PETANI AGENCY 1
Akesore LE GRIFFE 1
Aksesore CLICHE 3
Aksesore O BAG 1
Aksesore POUR MOI 2
Aksesore Topolino 1
Argjendari ALTINBAS 3
Argjendari ARGJENDARI GJONEJ 1
Argjendari BIJOUTIFUL JEWELRY 1
Argjendari MOONLIGHT JEWELRY 1
Argjendari PRECIOSA 10
Argjendari RIVALDI WATCHES 1
Argjendari RUBIN 1
Argjendari SIAL JEWELRY 1
Argjendari ARGJENDARI MILUNA 15
Bar ARTIST LOUNGE 5
Bar BAR RESTORANT CASABLANCA 1
Bar BAR RESTORANT SOFRA 1
Bar KOMITETI 1
Bar NEW SPLENDID BAR 2
Bar WHISKY BAR 1
Bar KLEART 1
Bar Filari 1
Clothing store HUGO BOSS 1
Dentist MASTER DENT 15
Department Store Coin 1
Department Store OVS 1
Dyqan Lulesh SPEAKING ROSES ALBANIA 1
Electronike MG ELECTRONICS 1
Elektronike CITY- STORE 1
Elektronike CITY STORE ELECTRONIC 1
Elektronike ELECTRONIC BOX 1
Elektronike FAMA TECH 1
Elektronike Grid Computers 1
Elektronike OZON 5
Elektronike BAHIR DEMO 1
Elektronike EURO INFORM 1
Elektronike GOTECH LEZHE 5
Elektronike TECH+ 1
Elektroshtepiake VOX ELECTRONIC ALBANIA 2
Eletronike GUCI SMART POINT 1
Estetike Cataleya care 1
Farmaci FARMABLEND 1
Farmaci FARMACI ELMAR 1
FARMACI FARMACI LORI 1
Farmaci ALBANA BRIKA 1
Farmaci ALDA SHALA 1
Fotografi FOTO RRELI 2
Healthcare KISS DENT 10
Healthcare KLINIKE DENTARE ERI KACI 1
Hotel CASABLANCA HOTEL 1
Hotel FAFA RESORT 1
Hotel GRAND BLUE FAFA RESORT 1
Hotel HOTEL DYRRAH 2
Hotel HOTEL EPOSI 1
Hotel HOTEL ILIRIA INTERNACI 2
Hotel HOTEL PAZARI 5
Hotel HOTEL ROMEO 11
Hotel INN GALLERY 1
Hotel JOEN VILLAGE 1
Hotel NEW SPLENDID 2
Hotel PARK PLAZA 5
Hotel VILA MARE 1
Hotel VILA TREBICKA 10
Hotel HOTEL ELESIO 1
Hotel MAJESTIC 1
Hotel/Bar/Restaurant Villa Domenico 3
Internet BLETA SHPK 2
Karburant XHENI OIL 1
Kepuce ELLE 5
Kepuce FLO SHOE 5
Kepuce MEMORY SHOES 1
Kepuce OFFICE-SHOES ALB. TEG 5
Kepuce OVIEDO SHOES 1
Kepuce FLORIM KAJTAZI 10
Kozmetike AQUA & SAPONE 1
Kozmetike BEAUTY COM 3
Kozmetike HERBAL LINE 1
Kozmetike MEDEX 1
Kozmetike SINANI COM 1
Kozmetike WELL SHPK 1
Kozmetike ARTAN BENDO 1
Materiale Ndertimi E2S GROUP 1
Mobileri DARI INVEST 2
Optike IRIS OPTICS 1
Optike GOLD OPTIK 5
Optike OPTIKA & MORE 10
Optike OPTIKA ROMA 5
Optike TOP OPTIK 5
Ora PIERRE LANNIER 1
Ora PREMIUM WATCHES 1
Ora VENERANDA NDOJA 1
Operator Telefonik ALBTELECOM 5
Palester ELITE SPORTING CLUB 1
Palester EVOLUTION FITNESS CENT 2
Palester M&B WELLNESS 5
Palester ROYAL FITNESS CLUB 3
Parfumeri CRYPTIC 1
Parfumeri MLUX SHPK 1
Parfumeri ETOS 1
Pasticeri KOMPLEKSI URAJ 1
Pasticeri MON AMOUR 1
Pasticeri PASTICERI PELIKAN 1
Pasticeri YOUGURTERIA 1
Pastry PAPAYA 2
Per femijet PINK BLUE 1
Per shendetin INTERMEDICA CENTER 3
Per shendetin KLINIKA ALBRUS 5
Per shendetin KLINIKA DENTARE GAZION 1
Per shendetin SALUS TIRANA 10
Per shendetin UNILAB 1
Per shendetin DORJAN MUHAMETI 1
Per shendetin FRAGEN BIOMED 3
Per shendetin HTC GROUP 3
Per shtepine COMODITA HOME 5
Per shtepine ENGLISH HOME 5
Per shtepine IDEAL CARPET DURRES 1
Per shtepine JYSK 0.5
Per shtepine MEGATEK 2
Per shtepine OZDILEK 2
Per shtepine TABLES 2
Per shtepine SHTEPIA IDEALE 10
Qender Estetike AKUAREL 10
Qender Estetike DAHLIA 5
Restaurant FAFA RESORT RESTORANT 1
Restaurant Klodian Marku 1
Restaurant PROPER PIZZA KAMEZ 1
Restaurant RESTORANT IL GUSTO 3
Restaurant STEAK HOUSE 1
Restaurant TE FISI PEJA GRILL 1
Restorant CASABLANCA RESTORANT 1
Restorant GOLOSA 2
Restorant KAPITEN MIR ZOTI 1
Restorant MELOGRANO 2
Restorant OBORRI SHKODRAN 1
Restorant AG 2010 1
Restorant AXIS GROUP 1
Restorant IL FARO 1
Restorant KEVINN 1
Restorant RESTORANT JONI 2
Restorant RESTORANT TITANIC 1
Servis Makine AUTO KERTUSHA EUR 1
SPA EDEN LASER CLINIC 1
Sport Ujore ZUNA SHPK 5
Supermarket BIG MARKET BERATI 1
Supermarket BIG MARKET KUCOVA 1
Supermarket BIG MARKET OSUMI 1
Supermarket CONAD ELISABET 1
Supermarket ECO MARKET 2
Supermarket KMY 1
Supermarket MARKETI IM 1
Supermarket SML MARKET 1
Supermarket SUPERMARKET ELISABET 1
Supermarket TEUTA DURRES 1
Supermarket Vita Market Alimentare 1
Taxi MERR TAXI 3
Telefoni A&G CELULARE 1
Telefoni CELULARLINE 1
Telefoni FIRCOM 1
Telefoni IONE 1
Telefoni JPHONESHOP 1
Telefoni MLUX SHPK 1
Telefoni MOBILE HOME 1
Telefoni MOBILE LUX 1
Telefoni MOBILE MASTER 1
Telefoni MOBILE ONE SHOP 1
Telefoni MOBILE ZONE 1
Telefoni NEXT PHONE 1
Telefoni SATURN MOBILE 1
Telefoni SMART MOBILE 1
Telefoni SMARTPHONE SHOP 1
Telefoni ELIDON AGAJ 1
Telefoni LEDIANO SULAJ 1
Telefoni NEXT STORE MOBILE 1
Telefoni PRESTIGE MOBILE 1
Ushqim Krik krak 1
Veshje AQUAMARINE 3
Veshje ARIA LUXURY BOUTIQUE 1
Veshje AUTHENTIC AMERICAN BRA 1
Veshje BELINO 1
Veshje BENVIS 3
Veshje BERLINTEXX 5
Veshje BIG BROTHER BOUTIQUE 1
Veshje DESA 2
Veshje ELITE BY SARAJ 1
Veshje GOLDEN MAN 1
Veshje GUESS 3
Veshje KARL MOMMOO 1
Veshje KOTON 5
Veshje LAUMA LINGERIE CITY 5
Veshje LOLITA S 1
Veshje LTB 3
Veshje LTB 5
Veshje M & A 2020 SHPK 1
Veshje MANI BUTIK 1
Veshje MCR 5
Veshje NARA CAMICIE 1
Veshje OZON 3
Veshje PAZARIIM.AL 1
Veshje PELIKAN PRODUCTS SHPK 1
Veshje PENTI 5
Veshje PITON FASHION 10
Veshje REDBELLE 1
Veshje REIMAN 10
Veshje SAMSONITE 3
Veshje STAR SHOP 1
Veshje STYLE ME URBAN 1
Veshje TIMBERLAND 3
Veshje TOMMY HILFIGER 3
Veshje ZETEX GROUP 3
Veshje A STUDIO PROFESSIONAL 1
Veshje DILVIN 1
Veshje DINO KORAJ 1
Veshje ELONA HOXHAJ 3
Veshje ENEA ZOTO 1
Veshje FLUTURA LUKU 1
Veshje JONIADA VELA 3
Veshje LEGACY 1
Veshje MARILYN 1
Veshje NDRICIM VEIZI 2
Veshje RITA NARAZANI 1
Veshje SKENDER MILAQI 1
Veshje VALBONA SHAHU 1
Veshje VALMIRA SELFOLLARI 1
Vinotek SANTA MARGHERITA 1
Këtu mund të aplikoni për kartë krediti BKT Prima